توضیحات کامل :

پاورپوینت متقاعد سازی چیست

پاورپوینت متقاعد سازی چیست شامل 40 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

متقاعد سازی از آن کلماتی است که عموماً‌ همه جا استفاده می‌شود و همه دوست دارن همه را متقاعد کنند!

و باید بگویم که ما اعتقاد داریم متقاعد سازی و متقاعد کردن دیگران مهارت مهمی است اما قبل از آن باید با مهارت‌های فن بیان به خوبی آشنا بود.

اگر هنوز در این دوره رایگان شرکت نکرده‌اید پیشنهاد می‌کنم حتماً اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید و از 9 درس رایگان اموزش فن بیان و سخنرانی استفاده کنید.

اگر بخواهیم بگویم که متقاعد سازی چیست، می‌توان تعاریف مختلفی از این مقوله پرکابرد بیان کرد.

مثلاً در ویکی پدیا، متقاعد سازی (Persuasion) معادل عبارت اقناع آمده است (که من نیز موافقم که بهترین ترجمه برای کلمه Persuasion عبارت ترغیب و یاا  اقناع است) در ویکی پدیا می‌خوانیم:

اما افراد بسیاری تعاریف بسیار زیادی در مورد این که متقاعد سازی چیست ارائه می‌کنند مثل این که:

•           فرد را قانع کنیم کاری را به رغبت خود انجام دهد.

•             انجام دادن کارهای مورد نظرمان توسط دیگران

•             مجبور کردن افراد در انجام کارهای مورد نظر ما

چنین تعریف‌هایی از متقاعد سازی، بیشتر من را یاد کلاه بردی می‌اندازد و اصلاً تمایلی به این تعاریف از متقاعد سازی ندارم و فکر می‌کنم که این تعاریف همگی یک مشکل بزرگ دارند که در ادامه به توضیح آن خواهم پرداخت. اما تعریفی که من دوست دارم از متقاعد سازی ارائه کنم به این صورت است:

کمک کنیم فرد تصمیم مورد نظر ما را بگید در حالی که:

1.            تمام اطلاعات کافی را داشته باشد.

2.            بخواهد در ادامه نیز این کار را انجام دهد.

3.         با تمایل خودش این کار را انجام دهد

و .

فهرست مطالب

مقدمه

چند مثال از متقاعد سازی

آیا من متقاعد کننده خوبی هستم؟

آیا انسان‌ها منطقی متقاعد نمی‌شوند؟

رابرت چالدینی و متقاعد سازی

کتاب‌های  متقاعد سازی

چگونه دیگران را متقاعد کنیم؟

بررسی موردی یک متقاعد سازی

همیشه نمی‌توانید همه را متقاعد کنید!